Help!
01.03.2021.
Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Advertisement
Start arrow Aktualności arrow Wycieczka na targi techniki obróbczej

Menu główne
Start
Aktualności
Praktyczna nauka zawodu, praktyka zawodowa
Kontakt
Przydatne linki
Informacje
Kadra
Wycieczka na targi techniki obróbczej PDF Drukuj Email

Uczniowie klas I ts oraz III t Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II   w Miechowie, kształcący się w zawodzie – technik pojazdów samochodowych oraz technik mechanik aktywnie uczestniczyli w zwiedzaniu wystawy i poznawaniu najnowszych osiągnięć  techniki obróbczej, spawalniczej i pomiarowej.

W Targach Kielce swe wystawy zorganizowali liderzy branży z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Udział w wystawach wzięło blisko 400 firm z 22 państw. W halach wystawienniczych ustawiono ponad 300 ton najnowocześniejszego sprzętu do obróbki metali, spawalnictwa czy antykorozji. Wśród maszyn można było znaleźć kilkadziesiąt nowości. Na stoiskach STOM, SPAWALNICTWA i POMIARÓW najnowsze technologiczne rozwiązania zaprezentowały m.in. takie firmy jak: ABH Trześniewski, Bystronic Polska, Cegielski Service, Chmieliński, Techmet, Janus i wiele innych. Targi spawalnicze są organizowane przy współpracy z Instytutem Spawalnictwa z Gliwic oraz Polską Izbą Spawalniczą z Warszawy.

W ramach targów prezentowane są najnowsze maszyny, urządzenia oraz rozwiązania technologiczne i materiały stosowane w spawalnictwie, maszyny, urządzenia i osprzęt do spawania, materiały spawalnicze, systemy komputerowe wspomagające procesy spawalnicze, roboty, automaty, linie technologiczne, gazy techniczne. Swoją ofertę przedstawią również firmy zajmujące się świadczeniem usług spawalniczych, jak i instytucje, instytuty, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, specjalizujące się w tej dziedzinie. Wystawie towarzyszyły pokazy nowoczesnych maszyn, urządzeń i metod spawania.

Wyjazd zorganizowali nauczyciele praktycznej nauki zawodu.

Oto kilka zdjęć przypominających to wydarzenie. 
« poprzedni artykuł
Technikum
Technik teleinformatyk
Technik pojazdów samochodowych
Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Eksploatacja systemów mechatronicznych w rolnictwie
Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Eksploatacja pojazdów, maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w rolnictwie

Top!