Help!
01.03.2021.
Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Advertisement
Start arrow Aktualności arrow Wycieczka na targi Agrotech

Menu główne
Start
Aktualności
Praktyczna nauka zawodu, praktyka zawodowa
Kontakt
Przydatne linki
Informacje
Kadra
Wycieczka na targi Agrotech PDF Drukuj Email

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to najchętniej odwiedzana wystawa rolnicza w Polsce. Co roku zwiedza ją ponad 40 tysięcy osób. AGROTECH to ponad 500 wystawców z 15 państw. Jak co roku, można obejrzeć nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa, m.in. wszystkie marki ciągników rolniczych dostępne na polskim rynku oraz szeroką gamę sprzętu rolniczego, prezentowane przez polskich producentów i dealerów zagranicznych koncernów.

 

Kolejny raz uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie klas I tmr, II tmr, IV tmr, kształcący się w zawodzie – technik mechanizacji rolnictwa oraz technik mechanik aktywnie uczestniczyli w zwiedzaniu wystawy i poznawaniu najnowszych osiągnięć  techniki rolniczej, sposobów hodowli zwierząt czy uprawy roślin.

Wystawie AGROTECH towarzyszy wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. Wśród nich są między innymi: wręczenie prestiżowej nagrody Maszyna Rolnicza Roku, Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz nagrody Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, gdzie wyłania się najlepszego spośród 8 tysięcy zawodników czy Środkowoeuropejskie Forum Młodzieży.

Wyjazd zorganizowali nauczyciele praktycznej nauki zawodu.

Oto kilka zdjęć przypominających to wydarzenie.
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Technikum
Technik teleinformatyk
Technik pojazdów samochodowych
Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Eksploatacja systemów mechatronicznych w rolnictwie
Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Eksploatacja pojazdów, maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w rolnictwie

Top!