Help!
22.11.2019.
Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Start arrow Aktualności arrow Wycieczka na targi Agrotech

Praktyczna nauka zawodu, praktyka zawodowa
Wycieczka na targi Agrotech PDF Drukuj Email

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to najchętniej odwiedzana wystawa rolnicza w Polsce. Co roku zwiedza ją ponad 40 tysięcy osób. AGROTECH to ponad 500 wystawców z 15 państw. Jak co roku, można obejrzeć nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa, m.in. wszystkie marki ciągników rolniczych dostępne na polskim rynku oraz szeroką gamę sprzętu rolniczego, prezentowane przez polskich producentów i dealerów zagranicznych koncernów.

Kolejny raz uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie klas I tmr, II tmr, IV tmr, kształcący się w zawodzie – technik mechanizacji rolnictwa oraz technik mechanik aktywnie uczestniczyli w zwiedzaniu wystawy i poznawaniu najnowszych osiągnięć  techniki rolniczej, sposobów hodowli zwierząt czy uprawy roślin.

Wystawie AGROTECH towarzyszy wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. Wśród nich są między innymi: wręczenie prestiżowej nagrody Maszyna Rolnicza Roku, Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz nagrody Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, gdzie wyłania się najlepszego spośród 8 tysięcy zawodników czy Środkowoeuropejskie Forum Młodzieży.

Wyjazd zorganizowali nauczyciele praktycznej nauki zawodu.

Oto kilka zdjęć przypominających to wydarzenie.

Technik teleinformatyk
Technik pojazdów samochodowych
Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
Kwalifikacyjne kursy zawodowe