START arrow AKTUALNOŚCI arrow Targi Kieleckie AGROTECH 2008
Targi Kieleckie AGROTECH 2008 PDF Drukuj Email
XIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

    XIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2008 odbyły się w dniach 14 – 16 marca. Na Targach w  Kielcach można było podziwiać  sprzęt rolniczy i leśny, blisko 500 wystawców, producentów i specjalistów z tych właśnie branż.

    Uczniowie klasy I tmr, II tmr, III tmr, III t, i IV t brali aktywny udział w zwiedzaniu wystawy i poznawaniu najnowszych osiągnięć  techniki rolniczej, sposobów hodowli zwierząt czy uprawy roślin. Uczniowie spotkali się z Panem W. Serafinem Przewodniczącym Kółek Rolniczych.

Agrotech Kielce 2008   Agrotech Kielce 2008 Agrotech Kielce 2008 Agrotech Kielce 2008

więcej zdjęć w galerii 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.