START arrow AKTUALNOŚCI arrow Hołd dla Patrona naszej Szkoły
Hołd dla Patrona naszej Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
08.04.2008.
     W dniu 2 kwietnia 2008 r. przypadła trzecia rocznica śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II. Z tej okazji Dyrekcja, nauczyciele i młodzież Zespołu Szkół Nr 2 w Miechowie oddali hołd Patronowi naszej Szkoły – Ojcu Świętemu. W szkole odbył się uroczysty apel zorganizowany pod kierunkiem p. Ewy Horyń, p. Haliny Dudek i ks. Radosława Sobalkowskiego. Motto uroczystości stanowiły słowa: ,,A przecież nie cały umieram. To, co we mnie niezniszczalne trwa”. W nastrój zadumy i refleksji wprowadziły wszystkich odczytane przez młodzież wiersze autorstwa Jana Pawła II oraz odśpiewane pieśni z ,,Barką” na czele, która 29 lat temu prowadziła naszego krakowskiego biskupa do Watykanu.
 
 Bez grafiki Bez grafiki Bez grafiki
Zmieniony ( 30.04.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.