START arrow AKTUALNOŚCI arrow III Forum Młodzieżowe
III Forum Młodzieżowe PDF Drukuj Email
W Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie dnia 14.04.2008r. odbyło się III Forum Młodzieżowe pod patronatem europosła p. dr Czesława Siekierskiego, który wraz z przedstawicielami Zarządu Powiatu Miechowskiego p. Dariuszem Marczewskim oraz Naczelnikiem Wydziału Oświaty Kultury i Sportu p. Leonardem Mazurem wręczył zwycięzcom i uczestnikom Forum nagrody:

I miejsce zajęła Klaudia Nowak, uczennica LO w Miechowie
II miejsce egzekwo:    
- Maciej Szarek, uczeń ZS Nr 2 w Miechowie
- Roksana Rał, uczennica LO w Miechowie
- Kowalska Sylwia LO w Miechowie
Bez grafiki Bez grafiki Bez grafiki
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.