START arrow AKTUALNOŚCI arrow Studniówka 2009
Studniówka 2009 PDF Drukuj Email

        10 stycznia tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie bawili się na balu studniówkowym w restauracji „Planeta” w Charsznicy. Gości, nauczycieli i młodzież witała pani Maria Kardas. Dziękowała gronu pedagogicznemu, a w szczególności wychowawcom. W tym roku są nimi: pani Beata Żychowicz IV t, pani Anna Zazulak IV tmr, pani Krystyna Gamrat IV tk, pan Czesław Gamrat IV ti, pan Wojciech Wesołowski III li, pan Sławomir Słapek IV te. Uczniowie wręczyli Dyrekcji i nauczycielom piękne kwiaty.

        Młodzież wraz z zaproszonymi koleżankami i kolegami witała Dyrektor Szkoły pani Maria Paschek. Na balu obecni byli również goście honorowi: przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Krawiec oraz wicestarosta Stanisław Pietrzyk, którzy życzyli młodzieży miłej zabawy, udanych wyborów życiowych, a przede wszystkim jak najlepszego świadectwa maturalnego.

        Zanim maturzyści zatańczyli poloneza, Katarzyna Toporek pięknie zaśpiewała piosenkę, którą wprowadziła wszystkich w nastrój zabawy. A później bal trwał do białego rana...

Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz 

Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz

Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz

Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.