START arrow AKTUALNOŚCI arrow Olimpiada Wiedzy Rolniczej Młodych Producentów Rolnych
Olimpiada Wiedzy Rolniczej Młodych Producentów Rolnych PDF Drukuj Email

Wybrany obraz

 

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie w finale krajowym Olimpiady Wiedzy Rolniczej Młodych Producentów Rolnych


W dniu 12.02.2009 r. w Krakowie odbył się etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Rolniczej Młodych Producentów Rolnych.

Do finału krajowego zakwalifikowały się cztery osoby z województwa małopolskiego w tym dwóch uczniów z Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie: Przemysław Szczęśniak z kl. IV tmr oraz Dawid Studziński z kl. II tmr.

W grupie siedmiu finalistów wojewódzkich znalazł się również uczeń kl. IV tmr Norbert Olesiński. W olimpiadzie startowali ponadto: Artur Gąsiorowski, Wojciech Perek, Mariusz Jarosz, Konrad Kosałka z kl. II tmr oraz Wojciech Błach z kl. I tmr. Są to uczniowie kształcący się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa. Uczniów do konkursu przygotowywał mgr inż. Paweł Ptak.

Anna Wójcik

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.