START arrow AKTUALNOŚCI arrow "Otoczmy troską życie"
PDF Drukuj Email

Wybrany obraz

 

„Otoczmy troską życie”

 

 

4 marca 2009r.  w Kielcach odbył się diecezjalny etap Olimpiady Teologii Katolickiej. Teoretyczny temat dotyczył ochrony życia. W eliminacjach wzięło udział ponad sto osób pochodzących z całej diecezji kieleckiej. Drugie i trzecie miejsce zajęli uczniowie z renomowanych liceów kieleckich.

Pierwsze miejsce przypadło w udziale Mateuszowi Durdkowi z klasy IV Technikum w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie. W etapie diecezjalnym  wzięły udział również uczennice kl. III Liceum Profilowanego: Joanna Peroń i Katarzyna Pacia. Do olimpiady przygotowywał młodzież ks. katecheta Ireneusz Tuora. Nagrodą za pierwsze miejsce był zestaw kina domowego firmy ,,Samsung”. Laureata czeka finał w Kaliszu w dniach 17-19 kwietnia br. Życzymy mu dalszych sukcesów.

 

Wybrany obraz

 

                                                                          Joanna Peroń

                                                                          Katarzyna Pacia

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.