START arrow AKTUALNOŚCI arrow "Jan Paweł II - promieniowanie ojcostwa". czyli imieniny Patrona na turystycznym szlaku
PDF Drukuj Email

 „Jan Paweł II – promieniowanie ojcostwa”.
czyli imieniny Patrona na turystycznym szlaku.


      Przedstawiciele młodzieży Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie  uczestniczyli wspólnie z opiekunami ks. Ireneuszem Tuorą i panią Dominiką Caban  w zorganizowanych przez Stowarzyszenie Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej   „Imieninach Patrona na turystycznym szlaku”. Imieninowe spotkanie uczniów ze szkół, noszących imię Jana Pawła II, odbyło się 4 listopada 2009 roku  w schronisku w Dolinie Chochołowskiej pod hasłem „Jan Paweł II – promieniowanie ojcostwa”.
    Spotkanie w Dolinie Chochołowskiej jest imprezą coroczną i wpisuje się w kalendarz uroczystości szkół, które łączy imię Jana Pawła II.
    Młodzież wraz z opiekunami przeszła ulubionym przez Karola Wojtyłę tatrzańskim szlakiem Doliny Chochołowskiej.
    W schronisku  o godz. 12 pod   przewodnictwem księdza  prof. dr hab. Tadeusza Panusia Dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Metropolitalnej w Krakowie odprawiona została Msza Święta. Następnie   wszyscy uczestnicy udali się na wspólny posiłek: gorące danie i ciasto. Po biesiadzie i koncercie piosenek oazowych młodzież i opiekunowie Zespołu Szkół Nr 2 w Miechowie ruszyli w drogę powrotną szlakiem turystycznym.
    Niezapomnianych wrażeń dostarczył  uczestnikom udział w tej
niezwykłej uroczystości, która zintegrowała młodzież ze szkół połączonych imieniem Patrona.
ks. Ireneusz Tuora 
Dominika Caban
 Wybrany obraz  Wybrany obraz

Wybrany obraz  Wybrany obraz Wybrany obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.