START arrow AKTUALNOŚCI arrow Tablica interaktywna
Tablica interaktywna PDF Drukuj Email

Tablica interaktywna jest nowoczesnym i atrakcyjnym narzędziem elektronicznym umożliwiającym wdrożenie w trakcie lekcji różnych metod nauczania. Umożliwia aktywizację uczniów w  dialogu merytorycznym z nauczycielem, sprawdzenie nabytej wiedzy i umiejętności, prezentację ciekawych materiałów, korzystanie ze  źródeł. Możemy wykorzystać istniejące programy dla interpretacji zdarzeń i zjawisk. Uczeń zmienia parametry  zdarzenia lub zjawiska, otrzymuje odpowiedź potwierdzającą lub negującą wynik. Nauczyciel i pozostali uczniowie   oceniają wyniki na bieżąco.

Pojawienie się nowej i w danej dziedzinie, można pokazać i wyjaśnić bezzwłocznie, wykorzystując dostęp do Internetu, bądź aparat cyfrowy.

Wszystko bez udziału kredy i gąbki.

Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.