START arrow AKTUALNOŚCI arrow DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2010
DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2010 PDF Drukuj Email

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 W MIECHOWIE

10 MARCA 2010ROKU„Dzień Przedsiębiorczości” organizowany po raz VI przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości skłonił uczniów naszej szkoły do odbycia kilkugodzinnych praktyk w wybranych miejscach pracy. Uczniowie wybrali rozmaite zakłady i instytucje m.in. szkoły, biblioteki, urzędy, przedsiębiorstwa handlowe i usługowe. Uczestnicy Dnia Przedsiębiorczości zapoznali się z organizacją danych miejsc pracy, zweryfikowali swoje wyobrażenia o wymarzonym zawodzie.

Dzięki przychylności dyrektorów placówek i właścicieli firm uczniowie z naszej szkoły odwiedzili ponad 100 miejsc. Najbardziej aktywni w tym roku okazali się uczniowie klas I li, Ig, I h, II li, III h. 10 marca był tak naprawdę pierwszym dniem w ich karierze zawodowej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.