START arrow AKTUALNOŚCI arrow Kampania antynikotynowa Samorządu Uczniowskiego
Kampania antynikotynowa Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj Email
Kampania antynikotynowa Samorządu Uczniowskiego " Uwaga chłopcy i dziewczyny na skutki nikotyny"

W dniu 9 kwietnia 2010 r. w Naszej Szkole odbyło się podsumowanie antynikotynowej kampanii Samorządu Uczniowskiego „Uwaga chłopcy i dziewczyny na skutki nikotyny”. Kampania rozpoczęła się w lutym. Pierwszym etapem było ankietowanie wybranych klas, a następnie młodzież wykonała plakaty dotyczące problematyki antynikotynowej. Podsumowaniem kampanii było spotkanie, podczas którego zaproszeni nauczyciele i młodzież mogli obejrzeć spektakl pt: ”Sąd nad papierosem” w wykonaniu klasy II Li. Podczas spotkania omówiono również wyniki ankiet, a następnie odbył się happening z udziałem „sądzonego papierosa”, który rozdawał młodzieży ulotki i jabłka.

Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz