START arrow AKTUALNOŚCI arrow Targi Ekologiczne 2010
Targi Ekologiczne 2010 PDF Drukuj Email

Targi Ekologiczne 2010

 

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie, kształcący się w zawodzie – technik mechanizacji rolnictwa, uczestniczyli w pokazach sprzętu i maszyn rolniczych „Akademia Polowa John Deere”. Wystawa ta odbyła się  w Ksawerowie koło Łodzi. Była to świetna okazja nie tylko aby oglądać maszyny i sprzęt rolniczy. Mogli także wykonać pewne operacje na nowoczesnym sprzęcie. Uczniowie Technikum kształcący się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa często uczestniczą w szkoleniach, wystawach, targach i warsztatach z zakresu tematyki rolniczej i mechanicznej. Uzyskują też liczące się w rolnictwie certyfikaty.

Wyjazd zorganizował Pan Paweł Ptak.

 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.