START arrow AKTUALNOŚCI arrow 30 lat Solidarności
30 lat Solidarności PDF Drukuj Email


W miesiącu wrześniu Zespole Szkół Nr 2, w związku z 30-rocznicą powstania NSZZ  „Solidarność”, otwarta została duża wystawa retrospektywna. Koordynatorem prac nad przygotowaniem wystawy  jest pan Czesław Gamrat – Przewodniczący Międzyzakładowej Komisji Solidarności.      

Wrzesień – miesiąc pamięci narodowej 

Ponadto w miesiącu wrześniu z okazji 71 rocznicy wybuchu II wojny światowej uczniowie wraz z nauczycielem historii panem Januszem Burzyńskim przygotowali następujące wystawki:.- „Nasi Bohaterowie”, - „Dowódcy Polskiego Września”.

Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.