START arrow AKTUALNOŚCI arrow Kampania Społeczna: Trzeźwa Małopolska: NO PROMIL - NO PROBLEM
Kampania Społeczna: Trzeźwa Małopolska: NO PROMIL - NO PROBLEM PDF Drukuj Email


Głównym celem Kampanii jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób pod wpływem środków psychoaktywnych za kierownicą oraz zmiana społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców – wzmacnianie postawy krytycznej u pasażerów pojazdów, których kierowca pozostaje pod wpływem alkoholu.
W dniu 5 listopada młodzież ze wszystkich miechowskich szkół wzięła udział w działaniach kampanii NO PROMIL - NO PROBLEM organizowanej przez Urząd Gminy i Miasta w Miechowie. Naszą Szkołę reprezentowała grupa uczniów z klas: III tmr i IV tmr pod opieką p. Jolanty Soczówki, p. Pawła Ptaka oraz ks. Grzegorza Olejarczyka. Młodzież uczestniczyła we Mszy Św., a następnie przeszła ulicami miasta w Marszu na Rzecz Trzeźwości, rozdając przechodniom baloniki i ulotki okolicznościowe.
W dniu 8.11.2010r. odbyło się spotkanie z oficerami KPP na temat bezpieczeństwa komunikacyjnego, a także wybranych przepisów prawa drogowego.
 
 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.