START arrow AKTUALNOŚCI arrow Otwarcie pracowni diagnostycznej pojazdów samochodowych
Otwarcie pracowni diagnostycznej pojazdów samochodowych PDF Drukuj Email

Przyszli specjaliści od napraw pojazdów mechanicznych, uczniowie klas I, III i IV Technikum w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie, uczestniczyli w prezentacji pracowni diagnostycznej utworzonej na potrzeby kształcenia w zawodzie: technik pojazdów samochodowych. Razem z nimi specjalistyczne wyposażenie oraz jego możliwości oglądali członkowie Zarządu Powiatu, przewodniczący Rady Powiatu, przedstawiciele Prywatnej Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska w Radomiu, współpracującej od lat z miechowską placówką i nauczyciele praktycznej nauki zawodu.
Dzięki innowacyjnemu projektowi systemowemu pn. ,,Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce w latach 2010-2014” nowa pracownia diagnostyczna ZS Nr 2 została wyposażona w: urządzenie komputerowe do diagnostyki samochodowej, analizator spalin, wyważarkę kół, 2 wózki widłowe, spawarkę Migatronic oraz panel sterowania do symulacji programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
 
 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.