START arrow AKTUALNOŚCI arrow Wdzięczni Janowi Pawłowi II
Wdzięczni Janowi Pawłowi II PDF Drukuj Email
W dniu 22 lutego 2011r młodzież Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II przedstawiła program patriotyczno – artystyczny w Miechowskim Domu Kultury ,, Wdzięczni Janowi Pawłowi II i Bohaterom naszej Wolności”,  który był swoistym hołdem dla Jana Pawła II- Patrona Szkoły, tuż przed jego beatyfikacją.
Na program przybyło wielu zaproszonych Gości, którzy uczestniczyli w interaktywnym występie, czytając słowa- przesłania Papieża do Polaków.
 
 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.