START arrow AKTUALNOŚCI arrow Mlodzi Producenci Rolni
Mlodzi Producenci Rolni PDF Drukuj Email
Kolejny raz uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II  w Miechowie wzięli udział w Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych, organizowanej przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Krakowie. W konkursie wiedzy rolniczej wystartowało 7 uczniów z klas – technik mechanizacji rolnictwa, którzy przygotowywali się pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów zawodowych, p Pawła Ptaka.
Artur Gąsiorowski   i  Wojciech Perek z kl. IV tmr uzyskali kolejno II i IV miejsce w Olimpiadzie, i obydwaj maja zamiar przystąpić do rywalizacji na szczeblu centralnym już w  miesiącu marcu br.
 
(zs 2)


Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.