START arrow AKTUALNOŚCI arrow Akademia Sieciowa CISCO
Akademia Sieciowa CISCO PDF Drukuj Email
W Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie we współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie działa Akademia Sieciowa CISCO. 
Program Cisco Networking Academy jest kierowany do szerokiego kręgu odbiorców. Adresatami programu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci oraz osoby, które chcą uzyskać nowe umiejętności. Obecnie realizowany jest kurs IT Essential, który jest kursem bardzo praktycznym, zorientowanym w kierunku przyszłego zatrudnienia, dlatego obejmuje wiedzę przydatną podczas codziennej pracy oraz pomaga kierować i planować przyszłą karierę zawodową w branży IT. Kurs przygotowuje do uzyskania certyfikatu CompTIA A+, który potwierdza zdobytą wiedzę i skutecznie pomaga wyróżnić się spośród innych kandydatów na rynku. Kurs jest także podstawą dla innych, bardziej zaawansowanych, kursów sieciowych.
Zajęcia prowadzi p. Jarosław Szarek nauczyciel przedmiotów informatycznych.
                                                                                       /zs 2/
 
 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.