START arrow AKTUALNOŚCI arrow Olimpiada Techniki Samochodowej
Olimpiada Techniki Samochodowej PDF Drukuj Email
Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie wzięli udział  w Olimpiadzie Wiedzy Samochodowej, która odbyła się 26. 03. 2011 na Politechnice Warszawskiej, na Wydziale Techniki Samochodowej i Maszyn Roboczych. Szkołę reprezentowali uczniowie Technikum, wszyscy z klasy I – technik pojazdów samochodowych: Alina Wydmańska ( jedyna przedstawicielka płci pięknej wśród  574 uczestników olimpiady), Hubert Konewecki, Krystian Balcerowski. Jako   pierwszoklasiści mogą się cieszyć z wyników, które wypadły zadowalająco, w środku stawki. Opiekunem młodzieży był nauczyciel przedmiotów zawodowych  p. Paweł Ptak.
/zs 2/
 
 
Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.