START arrow AKTUALNOŚCI arrow Targi Techniki Obróbczej
Targi Techniki Obróbczej PDF Drukuj Email
22 marca uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie, kształcący się w Technikum, w zawodzie: technik mechanik i technik pojazdów samochodowych, kształcący się w zawodach: technik pojazdów samochodowych oraz technik mechanik w zwiedzili wystawę STOM w Kielcach, gdzie mieli okazję poznania najnowszych osiągnięć  techniki obróbczej, spawalniczej i pomiarowej.
W Targach Kielce swe wystawy zorganizowali liderzy branży z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Udział w wystawach wzięło blisko 400 firm z 22 państw. W halach wystawienniczych ustawiono ponad 300 ton najnowocześniejszego sprzętu do obróbki metali, spawalnictwa, czy antykorozji W ramach targów prezentowane są najnowsze maszyny, urządzenia oraz rozwiązania technologiczne i materiały stosowane w spawalnictwie, maszyny, urządzenia i osprzęt do spawania, materiały spawalnicze, systemy komputerowe wspomagające procesy spawalnicze, roboty, automaty, linie technologiczne, gazy techniczne.
/ zs 2/
 
 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.