START arrow AKTUALNOŚCI arrow Romantyczne inspiracje na stole
Romantyczne inspiracje na stole PDF Drukuj Email

14 kwietnia 2011 roku w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie odbył się szkolny konkurs umiejętności zawodowych dla uczniów Technikum, kształcących się w zawodach: technik hotelarstwa i technik organizacji usług gastronomicznych Tematem konkursu były   „Romantyczne inspiracje na stole”.
Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia własnych pomysłów na stylizację stołu oraz utrwalenia wiedzy i umiejętności przed egzaminami zewnętrznymi. Zadaniem uczestników konkursu było  nakrycie stołu dla dwóch osób oraz wykonanie jego dekoracji, zgodnie z tematem. Ocenie podlegały następujące elementy: dobór bielizny stołowej, poprawność ułożenia zastawy stołowej i sztućców, dobór elementów dekoracyjnych, pomysłowość, aranżacja i estetyka stołu.
 Laureatami konkursu zostali: Justyna Komenda i Anna Kancerz - I miejsce,
 obydwie z klasy II technik hotelarstwa.
II miejsce przypadło Karolinie  Gołuszka i Magdalenie Wiśniewskiej  z klasy I technik organizacji usług gastronomicznych.
III miejsce zajęły: Joanna Lisiakiewicz i Maria Gądek.
  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i ciekawe  nagrody książkowe.

/zs 2/
 
 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.