START arrow AKTUALNOŚCI arrow Olimpiada historyczna Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939
Olimpiada historyczna Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 PDF Drukuj Email


W ramach Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939” uczennica- Agnieszka Szot z klasy III Technikum – technik organizacji usług gastronomicznych w  Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie, napisała pracę na temat: „Wschodnia granica Rzeczypospolitej w dziejach. Podzwonne Kłuszyna (1610)”
Po uzyskaniu oceny bdb za pracę pisemną, a następnie w wyniku obrony tej pracy i egzaminu  ustnego w Krakowie (wiek XVII, wojny Rzeczypospolitej do połowy XVIII w.) została finalistką  Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939”
 
/zs 2/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.