START arrow AKTUALNOŚCI arrow POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2011
POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2011 PDF Drukuj Email


„Każde pokolenia ma własny czas” – pod takim hasłem odbyło się 29.04.2011 r. pożegnanie tegorocznych maturzystów w ZS Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie. Szkołę ukończyło  33 absolwentów Liceum Profilowanego 158 absolwentów Technikum, uczących się w 5  zawodach: technik mechanik, elektronik, technik mechanizacji rolnictwa. Po raz  pierwszy w ZS Nr 2 przystąpią do matury absolwenci Technikum: technik hotelarstwa i technik organizacji usług gastronomicznych.  Pani Dyrektor Maria Paschek powitała wszystkich zebranych ,  życzyła  absolwentom powodzenia na egzaminie dojrzałości oraz wielu sukcesów w dalszym, już dorosłym życiu. Szczególnie miłym akcentem było wręczenie świadectw z wyróżnieniem, listów pochwalnych oraz dyplomów i nagród za wyniki w nauce , działalność artystyczną, harcerską, za honorowe krwiodawstwo i inną działalność. Wręczone zostały również listy gratulacyjne dla obecnych na spotkaniu rodziców. Młodzież we wzruszających słowach podziękowała za lata współpracy i opieki oraz  obdarowała  Wychowawców i Dyrekcję kwiatami.
Tak zakończyła się oficjalna część uroczystości, a rozpoczął się program artystyczny przygotowany przez drugoklasistów. Młodsi koledzy zaprezentowali się w wierszach i piosenkach mających chociaż na chwilę umilić czas maturzystom przed najważniejszym egzaminem w ich życiu.
Po raz ostatni jako uczennice ZS Nr 2 zaśpiewały Małgosia  Strączek i Kasia Toporek. Cały występ nagrodzono gromkimi brawami. Do zobaczenia w dorosłym życiu.  
 
/ zs 2/
 
 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.