START arrow AKTUALNOŚCI arrow Moda na niepalenie
Moda na niepalenie PDF Drukuj Email

31 maja to Światowy Dzień Bez Papierosa. Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 wzięli udział w obchodach tego dnia propagując w szkole ogólnoświatową modę na niepalenie. Kilka dni wcześniej młodzież przygotowała prace plastyczne, które prezentowane były na okolicznościowej wystawie. Ponadto nauczyciele biologii i chemii prowadzili w tym dniu lekcje tematyczne połączone z projekcją filmu profilaktycznego „Nie zamykaj oczu – palenie”. Podsumowaniem akcji był szkolny happening, w którym papieros – „antybohater” tego dnia rozdawał uczniom ulotki oraz zdrową niespodziankę w postaci owoców.
zs2
 
 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.