START arrow AKTUALNOŚCI arrow Europejski dzień języków obcych
Europejski dzień języków obcych PDF Drukuj Email
Dnia 28 września 2011r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie obchodzono Europejski Dzień Języków Obcych. Uczniowie klas III g, II h oraz I g pod opieką pani Anny Pitali, Magdaleny Dudały  i Karoliny Sierpińskiej przygotowali różne atrakcje. Młodzież przygotowała okolicznościową wystawkę poświęconą trzem państwom europejskim: Wielkiej Brytanii, Niemcom i Włochom, przedstawiającą narodowe potrawy wymienionych krajów oraz ich najważniejsze zabytki. Oprócz okolicznościowej wystawki została przygotowana część artystyczna, na którą zaproszono Panią Dyrektor Marię Paschek, Panią Wicedyrektor Monikę Marzec oraz Panią Pedagog Halinę Dudek. Część artystyczną rozpoczęto od wysłuchania hymnów Wielkiej Brytanii, Niemiec i Włoch, a następnie przedstawiciele z poszczególnych klas rywalizowali ze sobą w konkursach „łamańców językowych” i karaoke. W części karaoke zaprezentowały się uczennice klasy I g – Karolina Piotrowska, Karolina Radwan i Milena Kwiecień, które zaśpiewały hymn Unii Europejskiej w języku niemieckim oraz uczennice klasy II h – Paulina Misior i Paulina Plutecka, które wykonały piosenkę „The show”. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursach otrzymali nagrody – słodycze ufundowane przez Dyrekcję.

 Anna Pitala, Magdalena Dudała
 
 
 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.