START arrow AKTUALNOŚCI arrow XIII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza  Agro Show 2011
XIII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza  Agro Show 2011 PDF Drukuj Email

    Uczniowie  Zespołu Szkół  Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie z klas II, III, IV Technikum, kształcący się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa, w dniu 23.09.2011 r. zwiedzili XIII Międzynarodową Wystawę Rolniczą „Agro Show 2011” w Bednarach koło Poznania.   Wystawę zwiedziły 133 grupy zorganizowane, a  wśród nich młodzież naszej Szkoły.
    W tym roku w Bednarach swoje firmy prezentowało 690 wystawców, w tym 80 przedsiębiorstw z zagranicy, miedzy innymi z : Niemiec , Austrii, Szwecji, Wielkiej Brytanii , Holandii, Francji, Danii, Litwy, Ukrainy, Czech i Chin.
 Uczniowie mogli oglądać maszyny, ciągniki rolnicze i różnego rodzaju sprzęt rolniczy, podczas pracy.
Uczniowie Zespołu Szkół  Nr 2  im. Jana Pawła II mają wiele okazji do nabywania umiejętności zawodowych w zakresie mechanizacji rolnictwa. Tworzą je nie tylko wysoko wykwalifikowani nauczyciele,  dobrze wyposażone pracownie przedmiotowe, ale także wyjazdy do firm - przedstawicieli handlowych producentów maszyn i urządzeń rolniczych, targi rolnicze, szkolenia bhp np.: „Bezpieczeństwo i higiena pracy w gospodarstwie rolnym” oraz mające już swą tradycję szkolną i środowiskową „Manewry Polowe”.  
 
 Wybrany obraz Wybrany obraz  Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.