START arrow AKTUALNOŚCI arrow NO PROMIL = NO PROBLEM
NO PROMIL = NO PROBLEM PDF Drukuj Email
 Kampania Społeczna – Trzeźwa Małopolska
NO PROMIL NO PROBLEM
 
Głównym celem kampanii jest ograniczenie liczby kierowców, którzy decydują się na jazdę będąc pod wpływem alkoholu. Organizatorzy chcą zmieniać społeczne nastawienie wobec nietrzeźwych kierowców i doprowadzić do tego, że kierowca wzbudzający wątpliwości co do trzeźwości spotka się ze sprzeciwem otoczenia.
Młodzież Zespołu Szkół  Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie włączyła się do udziału w IV edycji kampanijnych działań. Reprezentantami całej szkolnej społeczności  byli uczniowie klasy III technik hotelarstwa wraz z opiekunami: p. Martą Czaplą, p. Haliną Dudek, ks. Tomaszem Szotą. Młodzież wyraziła swoje poparcie dla akcji, uczestnicząc w nabożeństwie w intencji wszystkich kierowców oraz ofiar wypadków drogowych, a następnie w corocznym Marszu na Rzecz Trzeźwości.
Z przygotowanym wcześniej transparentem, rozdając ulotki i baloniki uczniowie zamanifestowali sprzeciw wobec nieodpowiedzialności kierowców, dla których chwilowa, promilowa przyjemność jest ważniejsza niż życie ludzkie.
Udział w akcji zakończył się spotkaniem w Miechowskim Domu Kultury, gdzie młodzież uczestniczyła w spotkaniu z funkcjonariuszami Policji oraz w koncercie zespołu „Kredki”
 
Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.