START arrow AKTUALNOŚCI arrow Wizyta w VALEO
Wizyta w VALEO PDF Drukuj Email
W dniu 24.10.2011 r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie, kształcący się w zawodzie technik pojazdów samochodowych uczestniczyli w wizycie zawodoznawczej, w zakładzie produkującym części samochodowe - VALEO w Skawinie.
Młodzież w trakcie wizyty zapoznała się z funkcjonowaniem zakładu, poznała strukturę organizacyjną firmy i jej działalność na rynku pracy. Uczniowie poznali proces produkcyjny systemów chłodniczych dla motoryzacji. Ponadto młodzież miała okazję zapoznania się ze sposobem projektowania i wdrażania innowacji w produkcji oraz badaniem jakości produkowanych części.
W trakcie wizyty uczniowie mieli okazję nie tylko przyglądać się pracy na poszczególnych działach produkcyjnych, ale również  porozmawiać z pracownikami o charakterze ich pracy, o wymaganiach rekrutacyjnych oraz możliwości zatrudnienia i perspektywach pracy na poszczególnych stanowiskach. Wizyta odbyła się w ramach programu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce.

/ZS2/
 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.