START arrow AKTUALNOŚCI arrow Maturzyści na rekolekcjach
Maturzyści na rekolekcjach PDF Drukuj Email
W dniach 24 – 26 października 2011 r. tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Nr 2 im Jana Pawła II w Miechowie uczestniczyli w rekolekcjach w Skorzeszycach, które przygotowuje co roku referat katechetyczny Diecezji Kieleckiej. Rekolekcje były  nie tylko czasem wyciszenia się, spojrzenia na swoje życie, na teraźniejszość i przyszłość, ale to także czas formacji ludzkiej. Na konferencjach młodzież  podejmowała tematy  wiary,  religii, a także codziennych wyborów i postaw człowieka. Młodzi ludzie mieli szansę spojrzeć na siebie, na swoje życie,  przyjąć wiedzę o sobie. W połączeniu z czasem poświeconym na modlitwę, medytację, w trudzie budowania swej dojrzałości, zapewne  mogli doświadczyć pełni człowieczeństwa i piękna którym jest ludzkie życie. Niech ten czas przyniesie  im owoce.

/ ZS 2/
 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.