START arrow AKTUALNOŚCI arrow Uczniowie w prezydenckim hotelu
Uczniowie w prezydenckim hotelu PDF Drukuj Email

W dniu 15.11.2011r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie, kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa uczestniczyli w wizycie zawodoznawczej, w Hotelu Rezydencji Prezydenta RP  w Wiśle.
W trakcie wizyty młodzież zapoznała się z historią, funkcjonowaniem oraz organizacją pracy hotelu. Uczniowie zostali poinformowani o zawodach jakie funkcjonują w tym hotelu.
Następnie przedstawiciele obsługi hotelowej i recepcyjnej oprowadzili młodzież po części hotelowej i zapoznali ich ze stanowiskami pracy oraz przydziałem obowiązków pracowników.
Młodzież miała także okazję porozmawiać z pracownikami o charakterze ich pracy, kwalifikacjach zawodowych na poszczególnych stanowiskach, wymaganiach rekrutacyjnych i perspektywach pracy na poszczególnych stanowiskach. Wizyta odbyła się w ramach programu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”                                         
/zs 2/
 
 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.