START arrow AKTUALNOŚCI arrow Zastosowanie komputera i wybranych programów komputerowych w procesie zarządzania gospodarstwem roln
Zastosowanie komputera i wybranych programów komputerowych w procesie zarządzania gospodarstwem roln PDF Drukuj Email

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie, uczący się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa brali udział w realizacji projektu „Zastosowanie komputera i wybranych programów komputerowych w procesie zarządzania gospodarstwem rolnym” realizowanego w ramach działania 111 „Szkolenia zawodowe dla osób zatrudnionych w rolnictwie i leśnictwie” objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Projekt był realizowany przez Zarząd ZMW w Małopolsce oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Krakowie. W projekcie wzięli udział uczniowie klasy IV tmr w dniach 23-24.11.2011 r. oraz klasy III tmr w dniach 30.11. – 01.12.2011 r. Współczesne rolnictwo wymaga znajomości nie tylko metod produkcji, ale również zasad prowadzenia gospodarstwa zgodnie z dobrą praktyką rolniczą, jak również korzystanie z metod i narzędzi  informatycznych. Młodzież na tych zajęciach uczyła się pisania wniosków, korzystania z programów informatycznych w prowadzeniu gospodarstwa. Koordynatorem szkoleń był nauczyciel przedmiotów  z zakresu mechanizacji rolnictwa

p. Paweł Ptak.

 Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.