START arrow AKTUALNOŚCI arrow Olimpiada Młodych Producentów Rolnych
Olimpiada Młodych Producentów Rolnych PDF Drukuj Email
W dniu 25.01.2012 r. młodzież Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie brała udział w Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych na szczeblu wojewódzkim organizowanej przez Związek Młodzieży Wiejskiej. Uczestnikami finału wojewódzkiego byli rolnicy do lat 40, studenci oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych o profilu rolniczym z województwa małopolskiego.
34 osoby uczestniczące w olimpiadzie musiały wykazać się wiedzą w zakresie produkcji zwierzęcej, produkcji roślinnej, mechanizacji i eksploatacji maszyn oraz wiedzą dotyczącą funduszy unijnych i działań rolnośrodowiskowych. Wśród 5 finalistów, którzy uzyskali awans do finału krajowego znalazło się 2 uczniów z Zespołu Szkół Nr 2 w Miechowie: Henryk Szot, który zajął drugie miejsce oraz Radosław  Kasza, który zajął czwarte miejsce.
W olimpiadzie brali udział:
Z klasy III tmr – Serda Krystian
Z klasy II tmr – Kasza Radosław
                          Kumon Tomasz
                          Oleksiak Krzysztof
                          Skóra Dominik
                           Szatkowski Damian
                           Szot Henryk
Opiekunem był pan Paweł Ptak – nauczyciel przedmiotów zawodowych.
/zs 2/
 
 Wybrany obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.