START arrow AKTUALNOŚCI arrow Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej PDF Drukuj Email
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to najchętniej odwiedzana wystawa rolnicza w Polsce. Co roku zwiedza ją ponad 40 tysięcy osób. Na targach AGROTECH zobaczyć można nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla rolnictwa, m.in. wszystkie marki ciągników rolniczych dostępne na polskim rynku oraz szeroką gamę sprzętu rolniczego, prezentowane przez polskich producentów i dealerów zagranicznych koncernów. Targi to okazja do zapoznania się z bogatym asortymentem sprzętu dla rolnictwa.
Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie klas I tmr, II tmr, III tmr, IV tm, kształcący się w zawodzie – technik mechanizacji rolnictwa oraz technik mechanik aktywnie uczestniczyli w zwiedzaniu wystawy i poznawaniu najnowszych osiągnięć  techniki rolniczej, sposobów hodowli zwierząt czy uprawy roślin.
Wystawie AGROTECH towarzyszy wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. Wśród nich są między innymi: wręczenie prestiżowej nagrody Maszyna Rolnicza Roku, Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz nagrody Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, gdzie wyłania się najlepszego spośród 8 tysięcy zawodników czy Środkowoeuropejskie Forum Młodzieży. W olimpiadzie wzięli udział uczniowie II klasy - technik mechanizacji rolnictwa, którzy niemal „otarli się o ścisły finał i zdobyli pewne doświadczenie „. Pod kierunkiem  nauczyciela pana Pawła Ptaka przygotowują się na udział w przyszłym roku. Wyjazd na targi AGROTECH zorganizował  pan Michał Krupa.

/ZS2/
 
 
Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.