START arrow AKTUALNOŚCI arrow Kurczak na naszym stole
Kurczak na naszym stole PDF Drukuj Email
21.03.2012 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie odbył się III konkurs gastronomiczny „Kurczak na naszym stole”. W konkursie wzięli udział uczniowie kl. II – IV kształcący się w zawodzie technik organizacji usług gastronomicznych.
Potrawy przygotowane przez uczniów według własnego pomysłu były smaczne  i pięknie podane. Jurorzy mieli trudne zadanie w wyłonieniu zwycięzców. W jury oprócz Dyrekcji, nauczycieli zasiadał zaproszony gość pan Grzegorz Chabusiewicz, który jest szefem kuchni w Karczmie „Siedlisko” w Strzeżowie. I miejsce w konkursie z potrawą  „Tagliatelle z kurczakiem i brokułami w sosie śmietanowym” zajęli Sylwia Sas i Paweł Gajos z klasy  IV g. II miejsce za potrawę „Kurczak w sosie pomarańczowym” przypadło Sebastianowi Nowakowi i Emilianowi Kwiecień z klasy IV g oraz III miejsce za potrawę „Dietetyczne roladki z kurczaka na parze” zajęły Anna Przeździk i Karolina Żurek z klasy III g.

/ZS 2/

Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz