START arrow Partnerstwo arrow Woodward Poland Sp. z o.o.
Woodward Poland Sp. z o.o. PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
20.06.2012.
Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie porozumiał się z firmą Woodward Poland Sp. z o.o. z Niepołomic w sprawie powiadamiania Szkoły o potrzebach zatrudnieniowych Zakładu. Woodward Poland Sp. z o.o. zainteresowany jest pracownikami z wykształceniem elektronicznym i elektrotechnicznym. Szkoła uzyskała obietnicę Powiatowego Urzędu Pracy w Miechowie, że uzyska pomoc Urzędu w utworzeniu połączenia BUS na trasie Niepołomice - Miechów, gdy absolwenci Szkoły znajdą zatrudnienie w firmie Woodward Poland Sp. z o.o. w Niepołomicach.
Zmieniony ( 21.06.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2019 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.