START arrow PROGRAMY UE arrow My w Europie arrow Wizyta Włochów w Zespole Szkół Nr 2
Wizyta Włochów w Zespole Szkół Nr 2 PDF Drukuj Email
Samorządowcy i młodzież z regionu Lazio
w Zespole Szkół Nr 2
im. Jana Pawła II w Miechowie

Kolejny już raz gościliśmy w  dniu 03.09.2014 r. w  Szkole młodzież i przedstawicieli samorządu terytorialnego ziem górskich z regionu Lazio.
Program wizyty w  naszej Szkole obejmował spotkanie z młodzieżą uczącą się języka włoskiego i wspólne przygotowanie potraw kuchni włoskiej. Samorządowcy zabrali młodzież w wirtualną podróż do rodzinnych miasteczek w regionie Lazio, a potem odpowiadali na pytania uczniów z dziedziny turystyki i prawa. Był też zbiorowy śpiew włoskich piosenek – znanych przebojów.
Wspólne przygotowanie potraw lasagne  i penne z pomidorami i pietruszką oraz deseru panna cotta było pouczającym i radosnym doświadczeniem dla  uczniów klasy II technik żywienia i usług gastronomicznych.
Przed przybyciem do Szkoły Goście zwiedzili Bazylikę Grobu Bożego w Miechowie.
Z wielkim zainteresowaniem podziwiali XIV wieczne freski i kaplicę Grobu Bożego.

/ZS2/
 
 
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obrazPrzykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obrazPrzykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.