START arrow PROGRAMY UE arrow Erasmus+ arrow Podsumowanie rekrutacji do projektu
Podsumowanie rekrutacji do projektu PDF Drukuj Email
Podsumowanie rekrutacji do projektu „Europejskie praktyki kluczem do kariery” ERASMUS+
W listopadzie w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie przeprowadzono rekrutację uczestników do  projektu „Europejskie praktyki kluczem do kariery” ERASMUS+. Przez trzy tygodnie listopada uczniowie zgłaszali się do projektu poprzez wypełnienie i złożenie odpowiedniego wniosku zawierającego między innymi test motywacyjny. Następnie powołana do tego celu Komisja rekrutacyjna przeprowadziła indywidualne rozmowy motywacyjne z każdym uczniem. Miała ona na celu wyjaśnienie powodu, dla którego uczniowie chcą wziąć udział w projekcie i ewentualne wyjaśnienie przyczyn swoich odpowiedzi w teście motywacyjnym. Podczas oceny kandydatów brane były pod uwagę także ich oceny z języka angielskiego oraz niemieckiego. Dodatkowym kryterium było uczęszczanie do klasy III, podczas której odbywają się praktyki obowiązkowe. Punkty uzyskane w toku: testu motywacyjnego, rozmowy motywacyjnej,  oceny umiejętności językowych (oceny z języków), oceny kryterium dodatkowego zostały do siebie dodane i  stanowiły o wynikach rekrutacji.
Ocena niezwłocznie została ogłoszona poprzez wywieszenie na gazetce szklonej listy rankingowej, na której znajdą się uczniowie z największą liczbą punktów oraz listy rezerwowej.
 Uczniowie niezakwalifikowani mogli odebrać uzasadnienia odrzucenia ich kandydatur. Osoby wpisane na listę rezerwową będą mogły wziąć udział w projekcie w przypadku zwolnienia się w nim miejsca. Dobór do projektu osób z listy rezerwowej będzie następował w kolejności wg. ilości uzyskanych punktów. Osoby niezakwalifikowane do projektu mają prawo złożyć odwołanie w terminie 3 dni od ogłoszenia wyników rekrutacji.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.