START arrow AKTUALNOŚCI arrow Kolejna akcja dzielenia się !!!
Kolejna akcja dzielenia się !!! PDF Drukuj Email
Kolejna akcja dzielenia się !!!
W dniu 09.12.2016 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie kolejny raz w tym roku szkolnym wzięli udział w akcji honorowego krwiodawstwa. Piętnastu przyszłych maturzystów oddało po 450 mililitrów bezcennego leku, co łącznie daje sumę 6750 mililitrów krwi.
Pamiętajmy, że  jest to szczególnie ważna akcja, ponieważ na krew czekają tysiące chorych ludzi. Oddając naszą krew nie tylko ratujemy życie innych, pokazujemy jak można się „podzielić sobą”, dajemy przykład otoczeniu i mamy wielką satysfakcję z uczynków i postaw.
Wszystkim którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu DZIĘKUJEMY!!!
 
 Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.