START arrow AKTUALNOŚCI arrow Edukacja patriotyczna
Edukacja patriotyczna PDF Drukuj Email
Edukacja patriotyczna

1.    Historia nowsza – uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie.
2.    Historia najnowsza – „grudniowy świt”, spotkanie ze świadkiem tamtych dni p. Leszkiem Dulbą.
 
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.