START arrow AKTUALNOŚCI arrow Festiwal Zawodów w Krakowie
Festiwal Zawodów w Krakowie PDF Drukuj Email
Historia udziału uczniów Technikum w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie   w Festiwalu Zawodów  w Krakowie w latach 2013-2017

Festiwal Zawodów w Krakowie,  w którym młodzież szkół ponadgimnazjalnych promuje zawody, w których się uczy został po raz pierwszy zorganizowany w 2013 r. w ramach programu systemowego „ Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce ,  przez realizatora programu - Urząd Marszałkowski  Województwa Małopolskiego. Uczniowie naszej Szkoły od 5 lat biorą udział w tym przedsięwzięciu,  reprezentując zawody nauczane w Technikum w ZS Nr 2 w Miechowie.  Uczestniczą w ten sposób w   zawodowej przygodzie i promocji Szkoły. Ekspozycje zawodowe prezentują zawsze wysoki , profesjonalny poziom dydaktyczny, co świadczy o kompetencjach nabywanych przez uczniów w trakcie nauki zawodu.  

Teraz festiwalowe wspomnienia!!!!!
2013
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz
 
2014
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz
 
2015
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz
 
2016
 Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz
 
2017
Przykładowy obrazPrzykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.