START arrow AKTUALNOŚCI arrow Targi Kielce 2017
Targi Kielce 2017 PDF Drukuj Email
W 2017 roku młodzież Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie podczas Targów STOM, STOM LASER 2017, zapoznała się z najnowocześniejszą technologią produkcji oraz wydruku 3D. Podczas Dni Wydruku 3D w Kielcach, zaprezentowane zostały najnowocześniejsze technologie, a wśród nich maszyny, urządzenia i osprzęt spawalniczy, lasery, roboty, automaty i linie technologiczne, obrabiarki numeryczne CNC i konwencjonalne, maszyny do lutowania , urządzenia i sprzęt do natryskiwania cieplnego. Od 28 do 30 marca na Targach w Kielcach, w 7 halach wystawienniczych, zaprezentowało się ponad 900 firm z 38 krajów świata. Trzydniowe wydarzenie pod znakiem Przemysłowej Wiosny na Targach w Kielcach, z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszystkie te nowości zobaczyć mogli uczniowie kształcący się w zawodzie technik teleinformatyk, dopełniając w ten sposób swą wiedzę zawodową.
 
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.