START arrow AKTUALNOŚCI arrow Przyszłość z zawodem
Przyszłość z zawodem PDF Drukuj Email


26 kwietnia 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła  w Miechowie wzięli udział w XIV edycji „Dnia Przedsiębiorczości”. Program ten skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Organizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Ideą tego dnia jest włączenie środowiska  przedsiębiorców w edukację młodych ludzi oraz stworzenie nowatorskiej płaszczyzny przekazywania młodzieży wiedzy o współczesnym rynku pracy. Sprzyja podejmowaniu przez nich trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej, uczy zaangażowania, współpracy, rozwija ich  pasje i talenty. Dlatego też uczniowie naszej szkoły odbyli kilkugodzinne praktyki w wybranych miejscach pracy. Z roku na rok chętnych do udziału w „Dniu Przedsiębiorczości” przybywa. Uczniowie odwiedzają  różne zakłady i instytucje.  Zapoznaje  się z organizacją danych miejsc pracy, weryfikują  swoje wyobrażenia o wymarzonym zawodzie.

ZS Nr 2
 
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.