START arrow AKTUALNOŚCI arrow Dzień Otwarty w naszej Szkole  24.05.2017 r.
Dzień Otwarty w naszej Szkole  24.05.2017 r. PDF Drukuj Email
Dzień Otwarty w naszej Szkole – 24.05.2017 r.

Uczniowie Gimnazjów zapoznali się z proponowanymi kierunkami kształcenia. W roku szkolnym 2017/2018 są to:
- technik hotelarstwa
- technik żywienia i usług gastronomicznych
- technik teleinformatyk
- technik spedytor
- technik pojazdów samochodowych
- technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
Po pracowniach szkolnych gimnazjalistów oprowadzali ich starsi koledzy, którzy prezentowali też swoje umiejętności w poszczególnych zawodach jako efekty własnej nauki i pracy. Gimnazjaliści z zainteresowaniem obserwowali zajęcia i wyposażenie dydaktyczne Szkoły.
Zapraszamy do klasy I Technikum.
Tylko po podjęciu nauki  4 lata dzielą Was od dyplomu technika
 
 Przykładowy obrazPrzykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.