START arrow AKTUALNOŚCI arrow Targi Edukacji i Pracy 2017
Targi Edukacji i Pracy 2017 PDF Drukuj Email
24  maja 2017 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie odbyły się Targi Edukacji i Pracy Organizatorami Targów byli: Ochotnicze Hufce Pracy w Krakowie, Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie i Zespół Szkół Nr 2  im. Jana Pawła II w Miechowie

Gości Targów przywitał Krzysztof Świerczek – wojewódzki komendant OHP. Wojewoda małopolski - Piotr Ćwik, powitał wystawców i młodzież, życzył uczniom dobrych wyborów zawodowych, bo  dobra praca dla młodych ludzi jest powodem do satysfakcji zawodowej i życiowej. Goście zwiedzali stoiska targowe przygotowane przez pracodawców, agencje pracy, instytucje rynku pracy oraz instytucje edukacyjne. Można było uzyskać niezbędne informacje, zapoznać się z ofertami pracy i szkoleń, nawiązać przydatne kontakty ,otrzymać foldery i ulotki.
Oferty prezentowali: PUP w Miechowie i Proszowicach, Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego, Wojewódzka Komenda Uzupełnień, Państwowa Inspekcja Pracy, Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży oraz Młodzieżowe Biuro Pracy, Aterima Med, Akademia Edukacji Doradca, Interkadra, Promedica 24, Sanpro Consulting BPO, Serwis Pracy GOWork.pl (instytucje krakowskie), ZDZ Kielce-Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Miechowie, Centrum Kultury i Sportu,  Studio Reklamy My4.pl, Atelier Piękna Magdalena Bucka, Pastelove Joanna Gałuszka (pracodawcy i agencje z Miechowa) oraz Hotel Mercury Racławice Dosłońce Conference & SPA.
Prezentacjom stoiskowym towarzyszyły specjalistyczne seminaria pod wspólnym tytułem „Twoja kariera w twoich rękach”.