START arrow AKTUALNOŚCI arrow Warsztaty Kulinarne  HoGa
Warsztaty Kulinarne  HoGa PDF Drukuj Email
Warsztaty Kulinarne –  „HoGa”


22.09.2017  uczniowie Technikum , uczący się w zawodach : technik żywienia  i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa uczestniczyli w  warsztatach kulinarnych Koła Profesjonalnych Hotelarzy i Gastronomów –  „HoGa”. Pod opieką pani Joanny Jakubowskiej – nauczycielki przedmiotów zawodowych gastronomicznych uczniowie przygotowywali pizzę i słodki deser „ oreo”. Niniejszym fotoreportażem chcą się podzielić wrażeniami zawodowymi ze swoimi koleżankami  i kolegami
/ZS 2/
 
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obrazPrzykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.