START arrow AKTUALNOŚCI arrow Jesienne Biegi Przełajowe
Jesienne Biegi Przełajowe PDF Drukuj Email
JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE
28 września 2017r., w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II odbyły się Powiatowe Jesienne Biegi Przełajowe. W zawodach startowali  zawodnicy z LO w Miechowie z opiekunem –  Dominiką Reroń ZS Nr 1 w Miechowie z opiekunem – Dorotą Stępień-Skrzypek i oczywiście z naszej Szkoły pod opieką –  Jolanty Piotrowskiej. Zawody odbyły się w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawodnicy zostali podzieleni na grupy wiekowe. Wspaniała atmosfera sportowa, znakomita pogoda sprawiły, że tegoroczne zawody były dla wszystkich uczniów niezapomnianą przygodą. Zmagania sportowe rozpoczęły się uroczystą zbiórką drużyn. Pani Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 Maria Paschek przywitała wszystkich zawodników i opiekunów i życzyła wielu wspaniałych wyników sportowych. Zawody rozpoczęli chłopcy, którzy mieli do pokonania dystans 1000 m, dziewczęta 800m. Za organizację zawodów odpowiedzialna była Jolanta Piotrowska,  duży  wkład w sprawną organizację i przebieg zawodów wnieśli nauczyciele wychowania fizycznego: Andrzej Dudek, Tomasz Pieszczyk oraz Iwona Zagórska.
WYNIKI ZAWODÓW:
DZIEWCZĘTA