START arrow PROGRAMY UE arrow Erasmus+ arrow Wyjazd do Grecji w ramach projektu Mój staż-moja kariera BIS
Wyjazd do Grecji w ramach projektu Mój staż-moja kariera BIS PDF Drukuj Email
Przykładowy obraz
Wyjazd do Grecji w ramach projektu „Mój staż-moja kariera BIS”
ERASMUS+

    W dniach 19.11.2017 do 02.12.2017 41 uczniów Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie w zawodach: technik hotelarstwa i technik żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w stażu zawodowym w Platamonas w Grecji. Uczniowie odbywali staż w hotelu San Panteleimon na Riwierze Olimpijskiej. W ramach programu - stażu uczniowie pracowali w różnych częściach obiektu hotelowego m.in. w recepcji , w części hotelowej, w sali restauracyjnej oraz w kuchni. Uczestniczyli w szkoleniu baristycznym - parzenia kawy oraz pokazie  przyrządzania drinków. Uczniowie z pracownikami hotelu, porozumiewali się w języku angielskim, mieli możliwość doskonalić komunikację w języku angielskim branżowym. Ważnym punktem stażu były wycieczki krajoznawcze i kulturowe. Zwiedzaliśmy Saloniki , Leptokarię, Meteory. Fantastyczna atmosfera, niezapomniane przeżycie oraz praktyczna nauka zawodu to wspomnienia  z wyjazdu do Grecji , które na długo pozostaną w naszej pamięci. Udział w projekcie  ukazał nam jak wiele możliwości daje nam nasz zawód - technik hotelarstwa oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Możliwości pracy w międzynarodowym zespole, w różnych zakątkach świata. Wiemy, że dobrze wybraliśmy  szkołę i zawód.

/ ZS2/
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.