START arrow AKTUALNOŚCI arrow Wigilia 2017
Wigilia 2017 PDF Drukuj Email
Spotkanie opłatkowe w naszej Szkole – Wigilia 2017

Gościem spotkania był Pan płk Jerzy Żelaskiewicz, Wiceprezes Światowego Związku  Żołnierzy AK. Podzielił się z nami wspomnieniami z Wigilii wojennych i przekazał społeczności szkolnej piękną pamiątkę – album „Żołnierze Rzeczypospolitej”
Dziękujemy!
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.