START arrow PROGRAMY UE arrow 3D FOR VET arrow Pierwsze spotkanie partnerów projektu w Villach
Pierwsze spotkanie partnerów projektu w Villach PDF Drukuj Email
 
 
Pierwsze spotkanie partnerów projektu w Villach
W dniach 05,06 października 2017r., w Villach odbyło się spotkanie partnerów projektu  Erasmus + Strategiczne Partnerstwo dla Rozwoju Kompetencji w 3D. W tej mobilności uczestniczyli również nauczyciele Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie Pani Teresa Cyra i Pan Jarosław Szarek.
Uczestnicy projektu odwiedzili , Fachhochschule Kärnten - gemeinnützige Privatstiftung, HTBLVA-Villach, gdzie zapoznali się z historią i aktualnymi kierunkami szkoły. Mieli również okazję zobaczyć bazę dydaktyczną tej placówki. Kolejnym punktem programu była wizyta na  Carinthia University . Uczestnicy wizytowali SMART LAB oraz pracownie, w których studenci pracują na różnych modelach drukarek 3D.  Pan dr Javad Zarbakhsh, który jest pracownikiem Uniwersytetu przedstawił rodzaje drukarek oraz omówił kilka projektów nad którymi obecnie pracują.
Kolejny dzień rozpoczął się od spotkania, na którym   wszyscy partnerzy projektu 3D FOR VET zaprezentowali swoje szkoły i instytucje uczestniczące w projekcie.
Następnym  punktem tej mobilności była dyskusja nad zadaniami, które mają realizować wszyscy partnerzy. Koordynator projektu Pani Ivana Dragisic przedstawiła program i zaplanowane działania, jak również komentarze dotyczące budżetu. Finalnym wnioskiem wypracowanym na spotkaniu w Villach było zaplanowanie działań na  pierwszy rok projektu, w którym na szkolenie z zakresu działania i obsługi drukarek 3D wyjadą nauczyciele, a następnie grupa 10 uczniów z każdej szkoły partnerskiej.
 
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.